logo

Hakkımızda

Hakkımızda

Şehrin Kalbinde Yeni Bir Yaşam Merkezi

 

Bölgenin en modern konseptli alışveriş merkezi olma özelliğini taşıyan Tuna Life Center Alışveriş Merkezi, düzenlenen görkemli törenle 1 Ekim 2022 tarihinde hizmete açıldı.

 

Yatırımı, NRW4A İnşaat Reklam İç ve Dış Ticaret A.Ş’ye ait olan kiralama ve yönetimi SLS Gayrimenkul Danışmanlık tarafından yürütülen Tuna Life Center, modern konsepti, merkezi lokasyonu, geniş teras alanları ve konforlu alışveriş imkânıyla 50.000 m2 toplam inşaat alanı ve 23,860 m2 kiralanabilir alana sahip olacak şekilde geliştirildi. Dünya markaları ve ulusal markalar olmak üzere toplam 87 mağazaya sahip olup  %99,4 kiralama oranıyla hizmet vermeye başladı.

 

Migros, E-bebek, Boyner, İpekyol, Twist, Yargıcı, Starbucks gibi seçkin markaları bünyesinde barındıran Tuna Life Center Alışveriş Merkezi, Avlu alanında bulunan Emirgan Sütiş, Hoqqabaz, Soulmate gibi seçkin kafe ve restoranlarıyla da ziyaretçilerin uğrak merkezi haline geldi.

 

Her Noktadan Kolay Ulaşım

 

Konum olarak şehrin kalbinde bulunan Tuna Life Center, şehrin iki büyük caddesi olan Tuna Caddesi ve ve Sivas Caddesi kesiştiği noktada bulunuyor. 

 

Raylı sistem olarak OSB - İldem, Beyazşehir / OSB - Erciyes Üniversitesi, Talas hatına sadece 100 m mesafede yer almaktadır.

 

İnovatif Teknik Özellikler

 

AVM'nin ısıtma ve soğutma ihtiyacını karşılamak için çevreci Isı Pompaları kullanılmaktadır.

 

Bu sistem ile standart soğutma yapılan bir AVM karşılaştırıldığında minimum %30 enerji tasarrufu sağlanmaktadır.